O MNIE

Projektowanie to sztuka. Czasem wyboru, czasem kompromisu, a najczęściej po prostu fascynujący akt tworzenia.

JA ZAWODOWO

Ukończyłam studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej uzyskując tytuł magister inżynier architekt. Architektem zostałam w wyniku  połączenia pasji artystycznych i technicznych. Własną pracownię projektową prowadzę od 1996 roku.

Ogrom doświadczeń zawodowych daje mi optymistyczne spojrzenie na tematy projektowe, z którymi pojawiają się inwestorzy, pozwala widzieć rozwiązania a nie problemy.  Wielką przyjemność sprawia mi poznawanie nowych technologii budowlanych i obserwowanie zmian w modzie wnętrzarskiej.

Od 2004 roku siedziba firmy mieści się na ul.Frascati. Ciche miejsce w centrum Warszawy w kamienicy z 1937 roku sprzyja pracy nad projektami, a pobliski park stanowi doskonałą przestrzeń do przerw i kontaktu z naturą dla mojej czworonożnej asystentki.

JA PRYWATNIE

Zostałam wychowana w domu, w którym czas się zatrzymał i do którego brzydota PRL nigdy nie miała wstępu. Przedwojenny dom otoczony ogrodem, wyposażony w meble i przedmioty pamiętające przedwojenne czasy stanowił mój codzienny świat i nasycał mnie swoim pięknem. Ten okres miał ogromny wpływ na mój wielki szacunek dla pozostałości minionych lat, dobrego rzemiosła i szlachetnych materiałów.

Wówczas moją pasją stało się rysowanie, które krok po kroku przybierało coraz bardziej dojrzałe formy. Ukończenie studiów na Wydziale Architektury było tego naturalną konsekwencją.

Sztuka i piękno ukryte w przedmiotach i architekturze są moją pasją zarówno w wymiarze zawodowym jak i prywatnym. Gdybym w jakiś sposób posiadła umiejętność rozciągania doby poza standardowe dwadzieścia cztery godziny, poświęciłabym ten czas malarstwu.